Şubat 3, 2018 0

“10 yıl içinde milyoner olmazsanız, kendi hatanız”

“10 yıl içinde milyoner olmazsanız, kendi hatanız”

Bitcoin dünyasının en çok konuşulan yatırımcısı Erik Finman, annesinden aldığı parayla yatırım yapmış ve milyoner olmuştu. Finman, Bitcoin’in geleceği ile ilgili tahminde bulunurken “10 yıl içinde milyoner olmazsanız, kendi hatanız” dedi.

Almanya’da yaşayan Erik Finman, büyükannesinden aldığı 1,245 dolar parayla yatırım yapmıştı. Şimdilerde o para 1,5 milyon dolarlık Bitcoin’e tekabül ediyor. Ancak yeni yatırımcılara ise sert sözler söylemekten de geri kalmıyor.

Finman, katıldığı bir söyleşide, “önümüzdeki 10 yıl içinde milyoner olmazsak, kendi hatamız” diyor.

Milyoner yatırımcıya göre, önümüzdeki 10 yıl içinde kripto para piyasası herkesi milyoner yapar. Ancak buna rağmen milyoner olunmazsa bu kişinin hatasıdır diyor.

Business Insider’a konuşan milyoner çocuk, ortalama bir kişinin kendisi gibi alışılmadık bir başarıya imza atıp atamayacağı ile ilgili olarak “Akıllıca davranılırsa önümüzdeki 10 yıl içinde kriptokrasi birçok kişinin servetini kısa sürede arttırabilir” dedi.

Finman söyleşide; “Alan hala nispeten küçük; piyasa değeri, yarım trilyon dolardan biraz üzerinde. Yanlış anlaşılmak istemiyorum. Bu tabii ki çok yüksek bir miktar, ancak diğer varlık sınıflarına kıyasla çok küçük. Dolayısıyla, eğer önümüzdeki 10 yıl içinde bir milyoner olamasanız, o da kendi hatanız. Bu alanda yeni iş modelleri ve yenilikler hala ortaya çıkmaka ve bu nedenle birçok yatırım fırsatları bulunmakta. Bu, yeni bir tür altın, ateş veya silikon vadisi fikri… Gerçekten çok sayıda fırsat var” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Kripto para haberleri.