Şubat 27, 2018 0

50 Cent’in yalanı ortaya çıktı

50 Cent’in yalanı ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay ünlü rapçi 50 Cent’in albüm satışlarından Bitcoin zengini olduğu haberi medyada bir hayli ses getirmişti. İlk zamanlarda olayı yalanlamayan ünlü rapçi haberi yalanlamak durumunda kaldı.

İlk olarak TMZ’de yayınlanan haber hakkında rapçi herhangi bir açıklamada bulunmamıştı. Sosyal medya hesaplarında 700 Bitcoin’i olduğu iddia edilen 50 Cent, şu sıralarda görünen iflas davasında kripto para milyoneri olduğunu yalanladı.

Hatırlanacağı üzere ünlü rapçinin 2014 yılında çıkarttığı Animal Ambition’ın satışlarında Bitcoin ile ödeme kabul ettiği, daha sonra da bu parayı unuttuğu söylenmişti. BTC 20 bin dolar seviyesine çıktığında ise rapçinin milyoner olduğu ile ilgili haberler ortaya atılmıştı.

50 Cent, son olarak yaptığı açıklamada; Ne şimdi ne de geçmişte kişisel olarak sahip olduğum herhangi bir bitcoin hesabı ya da bitcoin yok.” diyen ünlü rapçi kanıt olarak BitPay hesabından ekran görüntüleri de paylaştı. Medyanın haberlerini neden yalanlamadığına ilişkinse şöyle bir açıklamada bulundu: “Basında çıkan haberler bana veya markama bir zarar vermiyorsa genellikle yapılan sahte hikayeleri yalanlamıyorum. Bu haber basına ilk yansıdığında ‘Unutmuştum’ dedim çünkü gerçekten de albüm karşılığında bitcoin kabul eden ilk sanatçılardan biriyim. Sanal parayı hesabımda tuttuğuma ve milyoner olduğuma ilişkin haberleriyse yalanlamadım” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Kripto para haberleri.