Şubat 9, 2018 0

Özgür Güneri, BTCTürk’ün yüzde 95’ini aldı

Özgür Güneri, BTCTürk’ün yüzde 95’ini aldı

Kripto para borsasının Türkiye’de en çok bilinen adresi BTCTürk, yeni sahibine devredildi. BTCTürk’un yüzde 95’ini QNB Finansinvest’in CEO’su Özgür Güneri satın aldı.

2000 yılından bu yana QNB Finans Bank grubu bünyesinde çalışan Güneri, BTCTürk’ün büyük bölümünü almakla birlikte blockchain ve kripto para teknoloji hizmetleri saglayan BTC Trader’in CEO’su oldu. BTC Trader Net Holding’in sahibi Besim Tibuk’un oğlu Kerem Tibuk’un şirketi.

1 Şubat 2018 tarihinde BTCTürk’ün CEOSu olan Güneri, şirketin yüzde 95’ini satın alarak şirketin ortaklarından oldu.

18 yıldır Finans Bank’ta çalışan Özgür Güneri, satın alma ile ilgili yaptığı açıklamada;


“Yeni yapımız sayesinde müşterilerimize şeffaf, güvenli, istikrarlı ve üstün kalitede hizmet verme hedefimize bir adım daha yaklaşmış olacağız. BTCTurk olarak sistem, altyapı, ekip, güvenlik gibi alanlara önemli yatırımlar gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Müşterilerimizin artan ilgisi bizi memnun etse de onlara dünya standartlarının ötesinde hizmet verme hedefimize henüz ulaşamadığımızın bilincindeyiz. Öte yandan müşterilerimizin bize olan güvenine layık olabilmek amacıyla ve yapmakta olduğumuz işin yüksek sorumluluğunun bilinci ile çalışmalarımıza hız vereceğiz. Büyüyen ekibimiz, her gün gelişen teknolojik altyapımız, kurumsal ve şeffaf süreçlerimiz ile sektörün lideri olmaya devam edecek, standartların yükselmesi ve pazarın büyümesi için öncü rol oynayacağız” dedi.


 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Kripto para haberleri.