Şubat 2, 2018 0

Steve Wozniak tüm Bitcoin’lerini Sattı

Steve Wozniak tüm Bitcoin’lerini Sattı

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler yeni haberleri beraberinde getirmeye devam ediyor. Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, yaptığı açıklamada “Sadece rakamları izleyen insanlardan biri olmak istemiyorum” diyerek tüm Bitcoin’lerini sattığını açıkladı.

Stockholm’deki Nordic Business Forum’da, yaptığı açıklamada, rakamları izleyen insanlardan olmak istemediği için geçtiğimiz yaz bütün Bitcoin’lerini 700 dolardan sattığını belirtti.

Sadece rakamları izleyen insanlardan olmak istemiyorum!

Wozniak, “Hayatımda böyle bir akımın parçası olmak istemiyorum. Sürekli Bitcoin’i izleyen ve sayılarını takip eden insanlardan biri olmak istemiyorum” dedi. Wozniak sözlerine şöyle devam etti, “Mutluluğumun en önemli parçası endişeli olmamam. Bu yüzden hepsini sattım” şeklinde açıklamada bulundu.

iPhone X ile ilgili de açıklama yapan Wozniak  “Cihaz yan taraftaki güç düğmesine hızlı bir şekilde bastığınızda farklı, iki kez bastığınızda farklı şeyler yapıyor. Bir kere ve yavaş bastığınızda gene farklı bir şey yapıyor, hemen ardından bir kere daha basarsanız farklı bir şey daha yapıyor” demişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2018. Kripto para haberleri.